Werner Krauss

ro

WikiRank.net
wer. 1.6.3

Werner Krauss

Jakość:

Werner Krauss - niemiecki aktor teatralny i filmowy. Artykuł „Werner Krauss“ w rumuńskiej Wikipedii posiada 28.8 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 13 referencji oraz 5 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w niemieckiej Wikipedii. Jednak najbardziej popularną wersją językową artykułu jest angielska.

Od czasu utworzenia artykułu "Werner Krauss" jego treść była napisana przez 1 zarejestrowanych użytkowników rumuńskiej Wikipedii oraz edytowana przez 431 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Ten artykuł jest cytowany 12 razy w rumuńskiej Wikipedii oraz cytowany 1027 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Rumuński): Nr 3152 w grudniu 2025 roku
  • Globalny: Nr 36144 w lutym 2010 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Rumuński): Nr 194064 w lutym 2026 roku
  • Globalny: Nr 123960 w lutym 2019 roku

Dla danego artykułu znaleziono 23 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Niemiecki (de)
Werner Krauß (Schauspieler)
47.0024
2Rumuński (ro)
Werner Krauss
28.7966
3Angielski (en)
Werner Krauss
28.2643
4Ormiański (hy)
Վերներ Կրաուս
28.0564
5Włoski (it)
Werner Krauss (attore)
27.9268
6Ukraiński (uk)
Вернер Краус
26.1652
7Norweski (no)
Werner Krauss
25.8032
8Rosyjski (ru)
Краус, Вернер
25.0421
9Polski (pl)
Werner Krauss
25.016
10Arabski (ar)
فيرنر كراوس
24.9082
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Werner Krauss" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Niemiecki (de)
Werner Krauß (Schauspieler)
437 457
2Angielski (en)
Werner Krauss
413 413
3Rosyjski (ru)
Краус, Вернер
71 325
4Hiszpański (es)
Werner Krauß
54 123
5Francuski (fr)
Werner Krauss
38 282
6Polski (pl)
Werner Krauss
24 959
7Japoński (ja)
ヴェルナー・クラウス
21 404
8Portugalski (pt)
Werner Krauss
14 480
9Szwedzki (sv)
Werner Krauss
6 174
10Perski (fa)
ورنر کراوس
5 506
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Werner Krauss" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Werner Krauss
1 862
2Niemiecki (de)
Werner Krauß (Schauspieler)
1 835
3Rosyjski (ru)
Краус, Вернер
250
4Włoski (it)
Werner Krauss (attore)
248
5Hiszpański (es)
Werner Krauß
159
6Francuski (fr)
Werner Krauss
159
7Japoński (ja)
ヴェルナー・クラウス
125
8Polski (pl)
Werner Krauss
78
9Portugalski (pt)
Werner Krauss
43
10Perski (fa)
ورنر کراوس
35
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "Werner Krauss" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Niemiecki (de)
Werner Krauß (Schauspieler)
139
2Angielski (en)
Werner Krauss
80
3Francuski (fr)
Werner Krauss
42
4Włoski (it)
Werner Krauss (attore)
30
5Rosyjski (ru)
Краус, Вернер
23
6Hiszpański (es)
Werner Krauß
18
7Polski (pl)
Werner Krauss
16
8Szwedzki (sv)
Werner Krauss
14
9Portugalski (pt)
Werner Krauss
11
10Ukraiński (uk)
Вернер Краус
11
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "Werner Krauss" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Arabski (ar)
فيرنر كراوس
2
2Francuski (fr)
Werner Krauss
1
3Niemiecki (de)
Werner Krauß (Schauspieler)
0
4Angielski (en)
Werner Krauss
0
5Esperanto (eo)
Werner Krauß (aktoro)
0
6Hiszpański (es)
Werner Krauß
0
7Perski (fa)
ورنر کراوس
0
8Fiński (fi)
Werner Krauss
0
9Ormiański (hy)
Վերներ Կրաուս
0
10Indonezyjski (id)
Werner Krauss
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "Werner Krauss" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Niemiecki (de)
Werner Krauß (Schauspieler)
298
2Angielski (en)
Werner Krauss
211
3Francuski (fr)
Werner Krauss
110
4Włoski (it)
Werner Krauss (attore)
68
5Rosyjski (ru)
Краус, Вернер
46
6Hiszpański (es)
Werner Krauß
43
7Norweski (no)
Werner Krauss
42
8Serbsko-chorwacki (sh)
Werner Krauss
29
9Ukraiński (uk)
Вернер Краус
27
10Perski (fa)
ورنر کراوس
23
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Rumuński:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Rumuński:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Rumuński:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Rumuński:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Rumuński:
Globalnie:
Cytowania:
Rumuński:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
arArabski
فيرنر كراوس
deNiemiecki
Werner Krauß (Schauspieler)
enAngielski
Werner Krauss
eoEsperanto
Werner Krauß (aktoro)
esHiszpański
Werner Krauß
faPerski
ورنر کراوس
fiFiński
Werner Krauss
frFrancuski
Werner Krauss
hyOrmiański
Վերներ Կրաուս
idIndonezyjski
Werner Krauss
itWłoski
Werner Krauss (attore)
jaJapoński
ヴェルナー・クラウス
noNorweski
Werner Krauss
plPolski
Werner Krauss
ptPortugalski
Werner Krauss
roRumuński
Werner Krauss
ruRosyjski
Краус, Вернер
shSerbsko-chorwacki
Werner Krauss
srSerbski
Вернер Јоханес Краус
svSzwedzki
Werner Krauss
ukUkraiński
Вернер Краус
voVolapük
Werner Krauss (dramatan)
zhChiński
维尔纳·克劳斯

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Rumuński:
Nr 194064
02.2026
Globalny:
Nr 123960
02.2019

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Rumuński:
Nr 3152
12.2025
Globalny:
Nr 36144
02.2010

Historia rankingu ZA lokalnego

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W rumuńskiej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: Republica Democratică Congo, Campionatul Mondial de Fotbal 2026, Senegal, Republica Congo, Campionatul Mondial de Fotbal, Societatea Română de Televiziune, Recordurile Campionatului Mondial de Fotbal, Lista finalelor Campionatului Mondial de Fotbal, Kylian Mbappé, România.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji